• سنگ آریا

  • سنگ آریا

سنگ ساختمانی

سنگ گرانیت

سنگ گرانیت

جزئیات بیشتر
سنگ تراورتن

سنگ تراورتن

جزئیات بیشتر
سنگ مرمریت

سنگ مرمریت

جزئیات بیشتر

با ما در تماس باشید. ما به شما مشاوره رایگان می دهیم.

سنگ آریا

سنگ آریا,یک شرکت ایرانی استخراج,تولید و فروش کوپ,سنگ تزیینی,تایل و اسلب مرمریت پرطاووسی و کرم در اصفهان با بیش از سه دهه سابقه فعالیت در صنعت سنک و معدن می‌باشد.شرکت پرشین استون مطابق با بروز‌ترین فناوری‌های روز دنیا و بالاترین سطح استاندارد و کیفیت مثال زدنی اقدام به تولید کوپ,سنگ تزینی صادراتی مینماید.از ویژگی‌های بارز سنگ تولیدی در شرکت ما جذب آب بسیار کم و نزدیک به صفر(0.26)آن است که این امر به حفظ سلامت سنگ ,جلوگیری از آب ...

جزئیات بیشتر
چرخه تولید و فرآوری سنگ ساختمانی از معدن به ساختمان در یک نگاه
استخراج سنگ ساختمانی از معادن

سنگ های ساختمانی با استفاده از ماشین آلات معدن به صورت کوپ از معادن استخراج می شوند . از جمله معادن موجو د در ایران می توان به معادن سنگ مرمریت ، گرانیت ، تراورتن ، ترااونیکس ، مرمر و لایمستون اشاره کرد.

مشاهده بیشتر
تولید و فرآوری سنگ ساختمانی در کارخانه

پس از حمل کوپ به وسیله ماشین آلات مخصوص حمل قله های سنگ به کا رخانه ، آن ها توسط جرثقیل تخلیه و سپس به وسیله استادکاران جهت برش بر روی واگن قرار خواهند گرفت.

مشاهده بیشتر
نصب و اجرای سنگ ساختمانی در ساختمان

سنگ های ساختمانی پس از مراحل فرآوری در کارخانه در ماشین های مخصوص حمل سنگ جهت مقصد ساختم ان بارگیری خواهند شد. سنگ های ساختمانی در بخش های داخلی ساختمان ، نمای بیرون و همچنین محوطه قابلیت استفاده دارند.

مشاهده بیشتر

به کارگیری سنگ ساختمانی در پروژه های ساختمانی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و سنگ ساختمانی به عنوان اصلی ترین متریال در این صنعت به شمار می آید . از جمله کار بردهای آن می توان در بخش هایی چون راه پله ، کف ساختمان ، محوطه ، پارکینگ و .... اشاره کرد.

با توجه به اهمیت سنگ های ساختمانی در ساختمان سازی به عنوان یکی از چالش های اساسی در زمینه خرید و فروش سنگ ساختمانی در بین معماران و پیمانکاران به شمار می آید . خرید و فروش آن به صورت گسترده در مراکز و انبارهای سنگ و ، کاخانجات و سنگبری صورت می گیرد.

قیمت سنگ ساختمانی به پارامترهای متعددی بستگی دارد که در این بین می توان به پارامترهایی چون ابعاد ، ضخامت ، سورت بندی ، رنگ و نوع سنگ مورد نظر می توان اشاره کرد. شما می توانید جهت دریافت انواع سنگ ساختمانی با ما در تماس باشید.

استان اصفهان با دارا بودن شهرک های صنعتی فعال در زمینه تولید و فرآوری سنگ ساختمانی به عنوان یکی از بزرگترین مراکز سنگ ایران به شمار می آید و این مورد موجب شده تا بسیاری از فعالان صنعت ساختمان به دنبال سنگ ساختمانی در اصفهان باشند.

خبرنامه

جهت دریافت آخرین اخبار در خبرنامه سایت عضو شوید