پله مرمریت پرطاووسی

پله مرمریت پرطاووسی

پله مرمریت پرطاووسی

قیمت : تماس بگیرید

یکی از کاربردهای مرمریت پرطاووسی در داخل ساختمان می‌باشد و باتوجه به زمینه رنگ مایل به کرم آن موجب شده تا پله مرمریت پرطاووسی به عنوان یکی از مرمریت‌های مطرح و کاربردی در راه پله ساختمان به شمار آید . از سایزهای استاندارد تولیدی آن می‌توان به عرض 35 و 30 سانتی متر اشاره کرد و سایر سایزهای پله مرمریت پرطاووسی به سفارش مشتری قابل تولید می‌باشد . باید به کاربری اصلی پله،توجه داشته باشید که نقش هم سطح سازی طبقلت یک ساختمان را ایفا می‌کند و البته با توجه به تردد بالا،شما باید سنگی را انتخاب کنید که در اولویت اول،از مقاومت بالا در برابر سایش،از حداقل جذب آب و ماندگاری و دوام بالا برخوردار باشد و سپس به بررسی آن با سلیقه خود بپردازید.
قیمت پله مرمریت پرطاووسی به پارامترهای متعددی بستگی دارد که در این بین می‌توان به سورت بندی و ضخامت آن اشاره کرد . سنگبری پرشین استون به تولید شخصی انواع پله پرطاووسی پرداخته و آمادگی ارائه خدمات خود را در زمینه خرید و فروش به کلیه خریداران سنگ در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان ، تهران و سایرشهرهای ایران را دارا می‌باشد . 

 

 • اکبر دوشنبه ۱۶ اردیبهشت سال ۱۳۹۸

  با سلام خدمت شما بنده یک ساختمان 4 طبقه دارم که برای ان نیازمند سنگ پله می‌باشم و با جستجو در گوگول با سایت شما آشنا شدم. پله مرمریت پرطاووسی که شما برای فروش قرار داده اید به چه قیمتی می‌باشد و اینکه شما عددی قیمت می‌دهد و یا به مترمربع؟ همچنین در مورد ابعادی که موجود دارید کمی توضیح دهید. با تشکر

 • مدیر سایت دوشنبه ۱۶ اردیبهشت سال ۱۳۹۸

  با سلام خدمت شما خریدار گرامی در پاسخ به سوالات شما باید به نکات زیر اشاره کرد: پله مرمریت پرطاووسی و سایر سنگ‌های پله در ایران به صورت استاندارد در سایز هایی با عرض 35 و 30 سانتی متر با ضخامت‌های 3 و 3.5 سانتی متر تولید می‌شوند. قیمت پله پرطاووسی همانطور که در بخش بالا شرح داده شد علاوه بر پارامترهای ذکر شده به سورت بندی آن نیز بستگی دارد. برای دریافت لیست کامل نمونه سنگ‌های ما لطفا به شماره تلفن 09132170902 پیام دهید تا لیست قیمت برای شما ارسال گردد.

 • پدرام شنبه ۲۱ اردیبهشت سال ۱۳۹۸

  با سلام بنده از شهر ساری هستم. و نمونه سنگ پله پرطاووسی شما در سایت مشاهده کردم. آیا نمایندگی نیز در مازندران جهت فروش پله مرمریت پرطاووسی دارید؟

 • مدیر سایت شنبه ۲۱ اردیبهشت سال ۱۳۹۸

  با سلام خدمت شما کاربر گرامی برای خرید سنگ‌های پرطاووسی ما در ابعاد پله لطفا با شماره تلفن 0913217090 نماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

 • آرین چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۸

  با سلام آیا مقاومت پله مرمریت پرطاووسی در برابر تردد بالا ، و همچنین ضربه برای یک مکانی که حالت عمومی دارد در حد قابل قبولی می‌باشد؟

 • مدیر سایت چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت سال ۱۳۹۸

  پله مرمریت پرطاووسی به عنوان آن دسته از سنگ‌های پله مرمریت با استقامت بالا به شمار می‌آید که از ان در بسیاری از راه پله‌های اماکن عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد.


فرم ارسال نظر