سنگ آریا

سنگ آریا,یک شرکت ایرانی استخراج,تولید و فروش کوپ,سنگ تزیینی,تایل و اسلب مرمریت پرطاووسی و کرم در اصفهان با بیش از سه دهه سابقه فعالیت در صنعت سنک و معدن می‌باشد.شرکت پرشین استون مطابق با بروز‌ترین فناوری‌های روز دنیا و بالاترین سطح استاندارد و کیفیت مثال زدنی اقدام به تولید کوپ,سنگ تزینی صادراتی مینماید.از ویژگی‌های بارز سنگ تولیدی در شرکت ما جذب آب بسیار کم و نزدیک به صفر(0.26)آن است که این امر به حفظ سلامت سنگ ,جلوگیری از آبخوردگی و فرسایش سنگ و همچنین طول عمر و ماندگاری آن کمک شایانی مینماید و همچنین دیگر ویژگی ای که سنگ مارا منحصر به فرد میکند ساب پذیری خارق العاده و بالای آن است که به جلوه,جلا و زیبایی سنگ ما کمک شایانی می‌نماید.ما در کارنامه خود سابقه همکاری و صادرات به نقاط مختلف جهان از جمله کشور‌های آسیایی نطیر هند و چین,کشور‌های عربی و کشور‌های مختلف منطقه خاور میانه را چه در زمینه صادرات کوپ و چه در زمینه صادرات سنگ تزینی ساختمان دارا میباشیم.همکاری با شما باعث افتخار ماست.

کارخانه سنگبری

سنگ ساختمانی به عنوان یکی از مصالح اصلی پرکاربرد در صنعت صاختمان سازی به شمار می آید . یکی از چالش های پیش روی معماران و پیمانکاران ، خرید سنگ ساختمانی به صورت مستقیم می باشد . کارخانه سنگبری به عنوان یک مرکز تولیدی به برش و فرآوری انواع سنگ ساختمانی می پردازد. حال در این بین می توان به مراکز اصلی تولید سنگ ساختمانی اشاره کرد که عبارت اند از :

کارخانه سنگبری در اصفهان

استان اصفهان با توجه به موقعیت جغرافیایی که قرار گرفته و همچنین وجود شهرک های صنعتی تخصصی تولید سنگ ساختمانی ، این استان به عنوان قطب صنعت سنگ در ایران به شمار می آید .

کارخانه سنگبری در تهران

استان تهران به عنوان پایتخت ایران و یکی از بزرگترین شهر های جهان از ساخت و ساز بالایی برخوردار می باشد که همین مورد موجب شده تا تقاضا برای سنگ ساخ تمانی در تهران از حجم بالایی برخوردار باشد . کارخانه سنگبری در تهران را نیز می توان در شهرک های صنعتی شمس آباد ، حسن آباد و شهرسنگ جستجو کرد.

خبرنامه

جهت دریافت آخرین اخبار در خبرنامه سایت عضو شوید