مرمریت گلدن بلک

سنگ مرمریت گلدن بلک

این نوع مرمریت به عنوان یکی از مرمریت های با زمینه تیره و رگه های سفید و طلایی به شمار می آید که در این سال ها از محبوبیت خاصی نزد طراحان و معماران داخلی ساختمان برخوردار شده است . سنگ مرمریت گلدن بلک به صورت عمده در داخل ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . از جمله کاربرد مرمریت گلدن بلک می توان به  استفاده در آسانسور  ، راه پله ، آشپزخانه و کف ساختمان اشاره کرد . از این مرمریت به صورت ترکیبی با سایر رنگ های مرمریت با زمینه رنگ کرم و روشن مورد استفاده قرار می گیرد . معادن این سنگ در شهرکاشان  واقع شده و به همین دلیل از آن به عنوان مرمریت گلدن بلک کاشان نیز یاد می شود. و یکی دیگر از برندهای این سنگ را می توان با محلات مطرح کرد که به عنوان مرمریت گلدن بلک محلات نیز در بازار معرفی می شود .

قیمت مرمریت گلدن بلک

قیمت گذاری سنگ های ساختمانی و از جمله مرمریت به پارامترهای متنوعی بستگی دارد . قیمت مرمریت گلدن بلک نیز به پارامترهای ابعاد ، ضخامت ، سورت بندی و کیفیت فرآوری آن بستگی دارد . عمده تولید آن استان اصفهان صورت می گیرد و به همین دلیل از آن به عنوان مرمریت گلدن بلک اصفهان نیز یادآوری می شود .

گروه پرشین استون واقع در شهرک صنعتی محمودآباد اصفهان به فرآوری و تولید این نوع مرمریت در ابعاد تایل و پلاک می پردازد و این مجموعه آمادگی خدمات رسانی در زمینه خرید و فروش انواع مرمریت گلدن بلک در شهرهای اصفهان و تهران را دارا می باشد . جهت دریافت اطلاعات بیشتر باما در تماس باشید .