پله مرمریت گلدن بلک

پله مرمریت گلدن بلک

پله مرمریت گلدن بلک

قیمت : تماس بگیرید

مرمریت گلدن بلک درابعاد متنوعی مورد فرآوری قرار می گیرد که یکی از ابعاد کاربردی آن ، پله مرمریت گلدن بلک می باشد. با توجه به زمینه مشکی و وجود خطوط طلایی و سفید که به صورت نامنظم برروی سطح سنگ ظاهر شده اند موجب شده تا استفاده از آن در بخش راه پله ساختمان ، زیبایی خاصی به این بخش پر اهمیت ساختمان بخشد.

پله مرمریت گلدن بلک در ضخامت های 3 سانتی متر و 3.5 سانتی متر تولید می شود و از جمله سایزهای استاندارد آن نیز می توان به عرض های 30 سانتی متر و 35 سانتی متر اشاره کرد. از مشخصه های بارز این نوع مرمریت می توان به استحکام ، دوام و ماندگاری و همچنین ترکیب رنگ ویژه ان اشاره کرد.

قیمت پله مرمریت گلدن بلک

عوامل متعددی بر روی قیمت پله مرمریت گلدن بلک تاثیر گذار می باشند که در بین آنها می توان به سایز ، ضخامت ، سورت بندی و همچنین کیفیت فرآوری آن اشاره کرد. سنگبری پرشین استون واقع در شهرک صنعتی محمودآباد به فرآوری این نوع مرمریت در ابعاد پله می پردازد و آمادگی دارد تا محصولات خود در شهرهای اصفهان ،تهران و سایر شهرهای ایران ارائه دهد. 

شما می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال ، در بخش ارسال نظر پرسش خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در بخش مربوطه به سوالات شما پاسخ دهند و همچنین می توانید با ما در تماس باشید.

فرم ارسال نظر