گرانیت سفید نطنز حبیب الهی

گرانیت سفید نطنز حبیب الهی

گرانیت سفید نطنز حبیب الهی

قیمت : تماس بگیرید

گرانیت سفید نطنز حبیب الهی

 

یکی دیگر از گرانیت های سفید نطنز ، گرانیت نطنز حبیب الهی نام دارد که از مشخصه های آن می توان به دارا بودن روشن ترین زمینه رنگی و همچنین یکدستی در تراکم دانه بندی آن اشاره کرد . از جمله ابعاد آن می توان به پلاک ، تایل ، اسلب ، پله ، کابینت و اسلب اشاره کرد که در سایزهای مختلف مورد فرآوری قرار می گیرند . 


قیمت گرانیت سفید نطنز حبیب الهی 


از عوامل تاثیرگذار بر قیمت گرانیت سفید نطنز حبیب الهی می توان به ابعاد ، ضخامت ، سورت بندی و کیفیت فرآوری آن اشاره کرد . سنگبری پرشین استون واقع در شهرک صنعتی محمودآباد به خرید و فروش انواع گرانیت نطنز سفید حبیب الهی در شهرهای اصفهان ، تهران و سایر شهرهای ایران می پردازد . 
 

  • آریا سه شنبه ۱۱ تیر سال ۱۳۹۸

    با سلام بنده مدتی است به دنبال سنگ گرانیتی با زمینه روشن می‌گردم. آیا گرانیت نطنز حبیب اللهی با سایر گرانیت‌های نطنز تفاوت دارد؟در ضمن به چه صورتی می‌توانم سنگ‌های ارائه شده توسط شما را تهیه کنم و آیا نیاز به ملاقات حضوری می‌باشد؟

  • مدیر سایت سه شنبه ۱۱ تیر سال ۱۳۹۸

    با اسلام خدمت شما کاربر گرامی پرشین استون در پاسخ به سوال اول : تمامی معادن موجود در نطنز در یک منطقه واقع شده است و تنها بر اساس نام خانوادگی مالک معادن به نام گذاری ان‌ها اقدام شده است و گرانیت نطنز حبیب اللهی نیز به این صورت می‌باشد. پاسخ سوال دوم: شما می‌توانید به مجموعه ما تشریف بیاورید و از نزدیک از محصولات ما بازدید کنید. سنگبری ما در شهرک صنعتی محمودآباد استان اصفهان واقع گردیده است. پاسخ سوال سوم: شما می‌توانید هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری اقدام به خرید محصولات ما نمایید.


فرم ارسال نظر